شما هم دعوتید ...برای دمو رایگان سیستم حسابداری ✅
برای دموی رایگان نرم‌افزار حسابداری سپیدار فرصت نهایی برای شمایی که سیستم سپیدار را ندارید این بهترین راهکار برای معرفی به شما مدیران و مدیران مالی عزیز است...

در این جلسه شما مشاوره‌ای از ما دریافت خواهید کرد برای اینکه سیستم مالی خود را عوض کنید و به سمت سیستم سپیدار سوئیچ نمایید این اتفاق در استقرار سیستم‌های مالی و حسابداری شما با توجه به وجود سامانه مادیان و الزام به ارسال صورت حسابها و فاکتورهایتان شوید...

منظور از جلسه دمو بابت هماهنگی و نیازسنجی مجموعه و شرکت شما در جهت استفاده از سیستم‌ها و ماژول‌های سیستم سپیدار می‌باشد شما می‌توانید با توجه به نیازتان ماژول‌های مختلف سیستم را توسط کارشناسان خریداری کنید.این جلسه زمان کوتاهی از شما خواهد گرفت اما آینده شما را در جهت استفاده از سیستم‌های مادی و حسابداری با توجه به قانون‌های جدید که وصل می‌شود اهمیت بسیاری دارد.

برای دریافت دمو و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در مجموعه سپید سیستم تهران کافیست وارد لینک زیر شوید و پس از ثبت مراحل و پر کردن آیتم‌های مربوطه درخواست خود را ثبت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

بعد از مشاوره‌ای که شما از ما خواهید گرفت با توجه به نوع مجموعه خود که شرکت هستید یا موسسه برای نرم‌افزار سپیدار و اینکه شما نرم‌افزاری بابت مغازه  خود لازم دارید یا فروشگاهی هستید که نیازمند نرم‌افزار فروشگاهی است دریافت خواهید کرد و متوجه موضوع خواهید شد که کدام نرم‌افزار برای شما مهم است.

پس فرصت را از دست ندهید از طریق شماره‌های زیر به دریافت دمو و یا از طریق لینک زیر و پر کردن فرم این قضیه را برای خود روشن کنید که مجموعه شما در جهت استفاده از سیستم سپیدار و یا دشت چه ماژول‌ها و آیتم‌هایی لازم دارد.

درخواست خودتان را ثبت کنید ما منتظر شما هستیم با سپیدار خیالتان راحته...

با افتخار شما را به #دمو_رایگان سیستم سپیدار دعوت می نماییم ...
☎️ 02191099150
📞 09190910517