برای ثبت‌نام و ورود به سامانه مودیان مالیاتی، ابتدا باید در نظام مالیاتی ثبت نام کنید و پرونده مالیاتی تشکیل دهید. مراحل بعدی شامل دریافت گواهی امضای الکترونیک و شناسه یکتای حافظه مالیاتی است. سپس، لازم است شناسه کالاها و خدمات دریافت شود. این مراحل به شما اجازه می‌دهند تا صورتحساب‌های الکترونیکی خود را به سازمان امور مالیاتی ارسال کنید. روش‌های مختلفی برای ارسال صورتحساب وجود دارد که شما باید با آنها آشنا شوید.

فیلم آپارات ارسال مودیان با سپیدار سیستم

برای استفاده از روش اول، شما به راحتی می توانید از طریق نرم افزار حسابداری سپیدار همه صورتحساب‌های الکترونیکی خودتان را به‌صورت روزانه برای سامانه مودیان ارسال کنید؛ البته درصورت نیاز به استفاده از روش دوم و ارسال توسط شرکت‌های معتمد نیز می‌توانید از خدمات شرکت سپیدار سیستم استفاده کنید.

ارسال با سامانه مودیان با نرم افزار حسابداری سپیدار
اتصال سریع و آسان به سامانه مودیان با استفاده از نرم افزار سپیدار
سامانه مودیان مالیاتی با هدف یکپارچه‌سازی اطلاعات مالیاتی در سراسر کشور راه‌اندازی شده است؛ به‌منظور استفاده از خدمات این سامانه، باید با همه قوانین سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی آشنایی داشته باشید. به همین دلیل در این مقاله جزئیات مربوط به قانون جدید پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان را بررسی کردیم. همچنین نحوه ورود به سامانه مودیان مالیاتی را به‌طورکامل توضیح دادیم تا برای ارسال اظهارنامه‌ها و صورتحساب‌های مالیاتی به مشکل برنخورید.
برای ارسال آسان و سریع اظهارنامه‌ها و صورتحساب‌های الکترونیکی می‌توانید از خدمات سپیدار سیستم استفاده کنید. با استفاده ازسیستم سامانه مودیان سپیدار به‌راحتی به سامانه مودیان متصل می‌شوید و برای ارسال مدارک در موعد مقرر با مشکلی مواجه نخواهید شد. شما می‌توانید برای خرید سیستم سامانه مودیان با واحد فروش سپید سیستم تهران به شماره 02191099150 تماس حاصل فرمایید.