نرم افزار مالی سپیدار دارای ماژول های مختلف با قیمت های مختلفی می باشد که بعد از برگزاری جلسات متعدد با مشتریان با توجه به نیازهای مشتری بسته مورد نظر تهیه و مورد استفاده قرار میگیرد.

این نرم افزار علی الرغم  قیمت نسبتا بالایی که دارد کاربران زیادی در ایران حتی کشورهای همسایه در حال استفاده از این نرم افزار یوزرفرند هستند.

همچنین مهمترین عاملی که این نرم افزار متقاضی بالایی دارد این است که مورد تایید اداره امور مالیاتی می باشد، بنابراین کاربران ترجیح میدهند در ابتدا قفل سپیدار را با هرمیزان قیمت تهیه کنند تا در سال های آتی از طرف امورمالیاتی دچار مشکل نشوند و جرایم چشم گیری پرداخت نکنند.

اما دلیل راغب بودن اکثر یوزرها برای  استفاده از این نرم افزار چیست؟

  1. نرم افزار فری باگ هست
  2. از پشتیبانی بالایی برخوردار است به این صورت که در یکسال ابتدایی به صورت رایگان و بعد از یکسال در صورت نیاز مشتری تمدید خواهد کرد حتی در صورت تمدید نکردن، لایسنس برای مشتری مانند نرم افزارهای متفرقه مسدود نمی شود.
  3. میتوان گفت تقریبا تمام نیازهای مشتریان را حل میکند و اکثر کاربران نرم افزارهای متفرقه بعد از مدتی به سمت سپیدار سوق پیدا می کنند.
  4. یوزر فرند است و کار با آن و حتی گزارش گیری به راحتی انجام می پذیرد.
  5. در صورتی که کاربری در ابتدا نتواند تمام ماژول های مورد نظر را خریداری کند میتواند بعد از مدتی به هر میزانی که نیاز دارد ماژول را به راحتی به قفل خود اضافه کند.