برنامه «حسابداری سامانه مودیان » برای نمایش در صفحه دسته‌بندی «برنامه‌های امور مالی » انتخاب شده است و از تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ در لیست «تازه‌های منتخب» نمایش داده خواهد شد. این اقدام در راستای حمایت مایکت از توسعه‌دهندگان ایرانی و با هدف افزایش بازدید کاربران مایکت از برنامه شما صورت گرفته است.لازم به ذکر است که به منظور بهبود تجربه کاربری و دریافت بازخورد بهتر، برنامه شما در این لیست تنها به آن دسته از کاربرانی نمایش داده می‌شود که آخرین نسخه آن را نصب نداشته باشند.

با احترام تیم محتوای مایکت

برنامه موبایلی اندرویدی حسابداری سامانه مودیان از طریق تیم سازنده سپید سیستم تهران به تازگی منتشر شده است و در مدت کوتاهی توانسته است تعداد نصب بالایی داشته باشد.

شما هم می توانید ضمن آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن موبایلی حسابداری در ادامه آن را نصب نمایید.

‏‏این برنامه به سامانه اصلی مودیان ارتباطی ندارد و صرفا جهت فعالیت های حسابداری مودیان می باشد.

‏با توجه به موضوع سامانه مودیان برای شرکتها و موسسات و همین طور افراد حقیقی مشمول این قانون ، همه مکلف به اجرای قانون وضع شده برای حسابداران و کسانی که می خواهند ورود کنند به شغل های مالی و اداری حائز اهمیت است.

‏شرکت سپید سیستم تهران به عنوان نمایندگی رسمی سپیدار و دشت همکاران سیستم ارائه دهنده این نرم افزار در حوزه ی حسابداری مالی و مالیاتی می باشد.

‏با تصویب قانون تسهیل سامانه مؤدیان و پایانه‌های فروشگاهی فراخوان‌های جدید جایگزین فراخوان‌های مذکور شدند که هر مؤدی باید تکالیف مشخصی را برای اتصال به سامانه مودیان و در نهایت ارسال صورت‌حساب الکترونیکی به این سامانه انجام دهد.

‏از قابلیت های برنامه :

‏ارسال فاکتورهای فروش و صورت حساب ها به سامانه مودیان

‏آموزش های رایگان سیستم های مالی و حسابداری

‏ارسال سامانه با سیستم های مالی متنوع

‏نوشته درباره ی اهمیت موضوع سامانه مؤدیان مالیاتی

‏و امکانات دیگر ...

از طریق لینک زیر می توانید بصورت مجانی این اپ را دانلود کنید.