کل مقالات و رویداد ها


هوش مصنوعی در حسابداری (بخش اول)

هوش مصنوعی در حسابداری (بخش اول)

هوش مصنوعی و کاربرد آن در آینده سیستم های حسابداری و مالی امری انکارناپذیر است در پیشرو به بررسی موارد هوش مصنوعی در سیستم می پردازیم و سوال اینجاست آیا سپیدار هوش مصنوعی دارد یا خیر؟ مجهز به این ابزار قدرتمند می باشد؟

قیمت سپیدار 1402+خرید آنلاین

قیمت سپیدار 1402+خرید آنلاین

سیستم حسابداری سپیدار برای انواع مختلف شرکت ها و موسسات تعبیه شده است.از همینجا سیستم و نرم افزار سپیدار را خرید آنلاین کنید تا از خدمات این نسخه های بی نظیر در کسب و کارتون بهره مند شوید.

از سپیدار ابری چه می دانید؟

از سپیدار ابری چه می دانید؟

هدف اصلی این محتوا بیان قابلیت صفحه پیشخوان سپیدار ابری است.نسخه ابری سپیدار یک راه حل ایده آل برای حسابداری آسان و امن است. این نرم‌افزار حسابداری آنلاین و ابری سپیدار، به صورت ابری و تحت وب عمل می‌کند. این بدان معناست که کاربران می‌توانند به راحتی از هر مکان و با استفاده از هر دستگاهی به حسابداری خود دسترسی داشته باشند.

سامانه مودیان سپیدار سیستم

سامانه مودیان سپیدار سیستم

نرم افزار مالی سپیدار نرم افزار مالی سپیدار نرم افزار حسابداری چند شرکتیارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان در سیستم سپیدار میسر شد، سیستم سامانه مودیان در نرم‌افزار حسابداری سپیدار به شما این امکان را می دهد کهخیلی آسان و راحت صورتحسابهای الکترونیکی خودتون رو به سامانه مودیان ارسال و انتخاب کنید که فاکتورها مستقیما یا به کمک شرکت‌های معتمد ارسال گردد برای هر دو مورد زیرساخت ها تعبیه شده است و دیگر جای نگرانی نیست …